FİRMA PRENSİBİMİZ

Komple anahtar teslimden proje yöneticisine kadar, binayı profesyonellere bırakın,sizin ve evinizin daha iyi Tanınmasına Yardımcı Olun Hayalinizdeki evi inşa etmek kabus olmamalı!

Tasarım ve Planlama

Keşif uzaman iç mimar arkadaşlarımızca yapılır. Gerekli ölçüm ve durum tespitini yaptıktan sonra ustalarımız değerlendirip o günün piyasa koşullarına göre fiyatlandırılıyor. Yalnızca mobilya ve mutfak gibi üretim gerektiren işler proje çizimi sonrası net olarak fiyatlandırılır.

Yıkım ve Temizlik

Porejeye başlarken tadilat yapacağımız yeri ustalarımız titizlik ile yıkımını yapıp ve yine titizlikle temizliğini yapıp onarıma hazır hale getiriyoruz.Tadilat boyunca ortaya çıkan tüm sorunlarla biz ilgileniriz. Sizin tadilat süresince yapmanız gereken tek şey seçim yapmak olacaktır.

Tadilat Başlar

Tadilat genel olarak en kaba ve en çok ses yapacak işlerle başlar, estetik işlerle son bulur. Tadilatınız’la ilgilenen iç mimar arkadaşımız gerekli kordinasyonu yaparak size tadilat başında “ilerleme planı” verir. Bu plan dahilinde gün gün ne yapıldığını siz takip edersiniz.

FİRMAMIZ HAKKINDA

2000 yılında faaliyete başlayan Rüzgar Yapı Dekorasyon sektörde profesyonel ve garantili iş yapan firmalar arasında yer almaktadır.

Firma adından da anlaşılacağı gibi sadece nitelikli projelerde amatör ruhunu koruyarak profesyonel kimliği ile tadilat ve yapı sektöründe ismini duyurmaktadır.

Banyo ve mutfak tadilatı, konut ve villa tadilatı, ofis büro ve iş yeri tadilatı, çatı yapımı ve çatı tadilatı, boya badana ve ısı yalıtım mantolama ile tüm inşaat dekorasyon  uygulamaları ile projelere son dokunuşları yaparak projenin bütünlüğüne katkı sağlamanın gururunu yaşayarak hedeflerine ilerlemektedir.

Ayrıca ; çözüm ortağınız olarak hem yüklenici hem de işveren ya da iş alan firmalara uygulamacı ,  destek, konularında hizmet vermektedir. Çözüm ortağı olarak toplantılarda, masa başında olduğu kadar sahada da birikim ve tecrübesi ile projelere  maksimum katkıyı sunma , uygulama düsturunda hareket etmektedir. Bu anlayışı diğer hizmetlerimizde de sürdürmekteyiz.

Biz şunu çok iyi biliyoruz ki kaliteli işin tek şartı sadece kaliteli malzemeden geçmiyor, bunun yanında çok iyi tecrübe ve bilgi birikimi, yani kaliteli işçilikten geçmektedir. Bunun için yaptığımız tüm işlerde hepsi alanında profesyonel ustalardan oluşmaktadır. Ustaların denetimini ve kontrolünü daha profesyonel kişilerle firmamızın yetkilisi tarafından sağlayarak müşterilerimizin bize sunmuş olduğu güveni boşa çıkarmayarak, müşterilerimize herzaman birinci sınıf iş çıkararak verdikleri paranın karşılığını fazlası ile almalarını sağlıyoruz.

İç mimari dekorasyon ve tadilat firmamız yılların verdiği tecrübe ve değişik procelerden edindiği bilgilerin birikimi ile birlikte sizlerin hayallerini gerçekleştirmektedir.

Müşteri portföyümüzü mütahitler, dış ve iç mekanlar, evler, villalar, kooparatifler, mimari tasarım ve uygulamalar, bireysel müşteriler oluşturmaktadır. Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık olarak sektörün birçok önde gelen tadilat firmaları ile çalışmakta ve onların isteklerine cevap vermekteyiz. Ayrıca anahtar teslim tadilat dekorasyon, iç mimari tasrım ve dekorasyon yaparak müşterilerimizi büyük bir meşekkaltten kurtarıyoruz.

Banyo Tadilatı
Mutfak Tadilatı
Ofis Tadilatı
Asma Tavan

HEMEN HİZMET TALEP ETMEK İÇİN ARAYIN